Kdo jsme

Poradenská skupina SAMAK je tvořena třemi sesterskými společnostmi poskytujícími v rámci jednotné společné značky komplexní služby v oborech právo, daně a účetnictví.

Historie naší kanceláře započala v roce 2012 spojením dvou advokátních týmů a tím založení společnosti Švehlík & Mikuláš advokáti. Následující roky pro nás znamenaly období dynamického růstu, jak ve vztahu k velikosti kanceláře, tak struktury poskytovaných právních služeb. V druhé polovině roku 2014 jsme se rozhodli spektrum našich služeb podstatně rozšířit, a to o oblast daňového a účetního poradenství. Toto rozhodnutí bylo i přirozenou a logickou reakcí na vývoj na trhu a zvyšující se poptávku po poskytování skutečně komplexních služeb, řešících problémy a požadavky klientů nejen v rovině právní, ale i daňové, případně účetní. Daný krok ve výsledku vyústil v transformaci původní advokátní kanceláře na poradenskou skupinu, která byla úspěšně završena počátkem roku 2015.

Právní a daňová kancelář SAMAK je v současné době vedena třemi partnery, z nichž každý má více jak 15 let profesionálních zkušeností v oblasti právního či daňového poradenství, včetně předchozí dlouholeté pracovní zkušenosti na vedoucích pozicích ve významných mezinárodních poradenských kancelářích. Celkově je náš tým nyní tvořen téměř třiceti experty pokrývajícími široké spektrum odborností v oborech právo a daně.

Jsme přesvědčeni, že spojení právního a daňového poradenství "pod jednu střechu" přináší významné zvýšení kvality a flexibility našich služeb, přičemž díky této synergii jsme schopni klientům nabídnout skutečně komplexní řešení jejich potřeb či problémů.

I přes růst se snažíme zachovat rodinné a neformální prostředí naší kanceláře, díky čemuž věříme, že naplníme nejen Vaše očekávání ve vztahu k poskytnutým službám, ale současně se u nás budete cítit dobře.

Těšíme se na Vás!

Váš SAMAK

Novinky

25
V.

SAMAK snídaně: Doručování

Pravidelný snídaňový seminář si tentokráte vzal pod patronaci náš odborník na agendu spornou Mgr. Martin Švehlík, který způsobem pro sebe typickým bavil účastníky semináře při přednášení tématu Doručování (jak si dopisovat se státem a s obchodními partnery). Prostor byl věnován komunikaci písemné, elektronické a samozřejmě také datovým schránkám. Velmi plodnou se jevila i následná hromadná diskuze, kdy posluchače zajímaly především novinky týkající se práva EU. Již dnes se těšíme na setkání příští, které se uskuteční 22. června.

SAMAK snídaně: DoručováníSAMAK snídaně: Doručování
11
V.

SAMAK na CFO Foru

Tohoto příjemného jarního dne se konalo v Lobkowiczkém paláci v Praze již tradiční CFO Forum. Opět se jej zúčastnili i zástupci SAMAKu, Mgr. Ing. Zdeněk Mikuláš s Mgr. Ondřejem Nejedlým prezentovali Případovou studii MBO transakce, která se týkala koupě podniku v době přebytku (levných) pěnez. CFO Forum je velice prestižní záležitostí, účastní se každoročně pestrá škála velice úspěšných osobností a celým odpolednem provází pan Václav Moravec. Je nám milým potěšením oznámit, že Zdeněk Mikuláš byl v následném hodnocení přednášejících v pomyslné TOP 5 nejlepších, čehož si pochopitelně velice ceníme a doufáme, že na tento sukces navážeme i v roce příštím.

SAMAK na CFO ForuSAMAK na CFO Foru
27
IV.

Diskuzní snídaňové setkání tentokráte s tématem "Jak efektivně motivovat vrcholové manažery?"

Dnešního dne jsme uspořádali další z řady našich oblíbených snídaňových seminářů. Tentokráte se představili kolegové ze sekce pracovního práva Mgr. Markéta Vaňasová a Mgr. Jan Vozár, které v daňových otázkách doplňovala naše specialistka v této problematice Bc. Lenka Rigo. Účastníci semináře se dozvěděli řadu zajímavostí a novinek, které se týkaly nejen zaměstnaneckých benefitů a pracovní motivace. Tradiční součástí příjemného dopoledne bylo pohoštění připravené Palácem Kolowrat ve spolupráci s jím vlastněnou pekárnou. Všem děkujeme za účast a již dnes se těšíme na příští setkání.

Diskuzní snídaňové setkání tentokráte s tématem "Jak efektivně motivovat vrcholové manažery?"Diskuzní snídaňové setkání tentokráte s tématem "Jak efektivně motivovat vrcholové manažery?"

archiv novinek