JUNIOR SPRÁVCE POHLEDÁVEK

Poradenská skupina SAMAK poradenská skupina hledá do svého týmu

Náplň práce:

  • Komplexní zajištění vymáhacího procesu pohledávek (VEMEX, ASSA, SAMAK) – příprava předžalobní upomínky, návrhu na vydání EPR, omluv ze soudních jednání, exekučního návrhu, příp. přihlášky do insolvence, dědického řízení, dražebního jednání (vše dle připravených vzorů SAMAK)
  • Evidence veškerých kroků v průběhu vymáhacího procesu do xls reportů u jednotlivých klientů
  • Komunikace se soudy a exekutory (telefonická, elektronická) – vyžádání exekučních titulů, připojení doložek právní moci
  • Příprava měsíční fakturace hromadných pohledávek jednotlivým klientům
  • Telefonická a elektronická komunikace s klienty
  • Příprava podkladů a konzultace s advokáty a koncipienty v případě účasti na soudním jednání v pohledávkovém sporu

Požadujeme:

Min. středoškolské vzdělání
Vhodné pro absolventy
Vynikající znalost práce s MS Office
Výbornou znalost českého jazyka
Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
Komunikativní a asertivní typ s organizačními schopnostmi

Výhodou je:

- předchozí zkušenost s vymáháním pohledávek

- student nižšího ročníku Právnické fakulty

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr

Nástup možný IHNED/ dohodou

Perfektní lokalita kanceláře v centru Prahy na u metra Národní třída ( anebo pobočka ve Zlíně)

Komfortní a prostorné kanceláře s balkóny, terasou a výhledem na město a Pražský hrad

Občerstvení na pracovišti

Firemní benefity – po ZL stravenky ve výši 100 Kč / den ( plně hrazené zaměstnavatelem), bonus za loajalitu - finanční odměna za loajalitu, zvyšující se počet dní dovolené, sick days, firemní teambuildingy.
Přátelský kolektiv stabilní poradenské skupiny

Odměna:

fixní odměna ve výši 22.000 – 25.000 Kč hrubého/měsíc

Kontakt:

Natália Žiaková

Tel.: +420 211 222 244

E-Mail: hr@samak.cz

SAMAK právo & daně

Purkyňova 74/2

110 00 Praha 1 – Nové Město

www.samak.cz

  • $title
  • $title
  • $title
  • $title
  • $title
  • $title
  • $title