Sepsání, rozbor smluv

Co to znamená

Smlouva je nejčastějším právním jednáním, které zakládá právní vztahy mezi subjekty a jejím obsahem mohou být nejrůznější práva a povinnosti. Při uzavírání smluv je maximálně důležitý jejich obsah. Nestačí, aby smlouva byla formálně bezvadná, mnohem podstatnější je, aby smlouva směřovala k výsledku, který si klient přeje.

Co vám to přinese

Zajistíme Vám všechny potřebné smlouvy (Smlouvy o převodech nemovitostí, Kupní smlouvy o dodávce zboží a movitých věcí, Smlouvy o dílo, Smlouvy o prodeji podniků, Smlouvy o prodeji cenných papírů, Smlouvy o prodeji obchodních podílů, Smlouvy komisionářské, Smlouvy zprostředkovatelské, Smlouvy o obchodním zastoupení, Smlouvy o postoupení pohledávek, Smlouvy o převzetí závazku, Smlouvy licenční, Smlouvy nájemní, Smlouvy leasingové všech typů, Smlouvy zakládající zajištění závazku (zástavní smlouvy, ručení, smlouvy o zajišťovacím převodu práva), Smlouvy upravující vztahy mezi manželi a smlouvy o vypořádání společného jmění manželů, Dohody o ukončení smluvních vztahů včetně jednostranného odstoupení od smlouvy, apod.

V čem je přidaná hodnota našich služeb

Klademe si za cíl, abychom klientovi zajistili a garantovali soulad znění dané smlouvy k maximální spokojenosti klienta.

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Dále umíme také

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology