příprava pracovněprávní dokumentace, pracovních smluv, vnitřních směrnic apod.

Co to znamená

Veškerá dokumentace související s pracovněprávní problematikou, například pracovní smlouvy, dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr, manažerské či jednatelské smlouvy, dohody o hmotné odpovědnosti, pracovní řády, mzdové řády, vnitřní předpisy v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci a v oblasti zpracování osobních údajů zaměstnanců, včetně jejich případného monitorování.

Co vám to přinese

Úsporu času a nákladů.

V čem je přidaná hodnota našich služeb

Připravíme pro Vás pracovněprávní dokumenty přímo na míru Vaší společnosti, nastavíme pracovní podmínky a procesy co nevýhodněji, nejhospodárněji a nejflexibilněji. Zákoník práce ukládá zaměstnavatelům řadu povinností, jejichž dodržování je kontrolováno inspektoráty práce. Pomůžeme Vám odhalit rizika případných sankcí ze strany státních orgánů a určíme konkrétní kroky k jejich odstranění či zmírnění. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme připraveni komunikovat s kontrolními orgány za účelem minimalizace Vašich nákladů vyplývajících z možných sankcí.

Jak standardně probíhá spolupráce

V rámci společného jednání zjistíme, jakým způsobem Vaše organizace funguje a připravíme návrhy vhodných a potřebných dokumentů.

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

S touto problematikou vám poradí

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology