ŘEŠENÍ NÁSTUPNICTVÍ

Co to znamená

Nástupnictví je téma, kterému se žádná rodinná firma nevyhne. V České republice prozatím neexistuje tradice předávání firem tak jako tomu je např. v okolních sousedských státech, kdy v Německu a Rakousku existuje rodinná firma sto a více let a k předávání dochází pravidelně.

Přesun rodinného majetku na další generace je významný fenomén, který ovlivní životy Vašich nejbližších a později i dalších přicházejících generací. Ve své podstatě jde o největší obchod, který zakladatel firmy realizujete. Proto je důležité ho správně po všech stránkách, tedy daňové, účtové a právní, trpělivě a starostlivě naplánovat. Téma přechodu majetku je v našem regionu nové. Přinášíme Vám proto know-how ze zemí, kde je plánovaní mezigeneračního přechodu majetku součástí rodinného myšlení již po několik generací.

V čem je přidaná hodnota našich služeb

Přinášíme Vám proto know-how, jak nelépe vyřešit „střídání stáží“ ve firmě a zároveň splnit všechny právní, daňové a účetní náležitosti. Zajištíme služeby v oblasti reorganizace a restrukturalizace podniků, právní, daňové a strategické poradenství v případě nutnosti změn v podnikové struktuře a v rámci mezigeneračních obměn. Zaměřujeme se také na optimalizace vnitropodnikových struktur v případech odštěpení částí provozu, fúzí a akvizic, mezigeneračních obměn, převzetí společnosti novým vlastníkem atp., příprava a návrh restrukturalizačního plánu a jeho následná implementace v podniku, komplexní pomoc v insolvenčních řízeních, hledání optimalizovaných řešení, příprava a vyjednávání reorganizačního plánu, asistence s jeho realizací, optimalizace interních procesů směřujících k jejich zefektivnění, realizace stabilizačních procesů.

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology