ASISTENT/KA BACK OFFICE (Zlín)

ASISTENT/KA BACK OFFICE

Poradenská skupina SAMAK posiluje svůj tým ve Zlíně a hledá kandidáta na pozici Asistent/ka Back Office.

Náplň práce

  • administrativní podpora chodu kanceláře
  • podpora při přípravě finančních reportů a případný zástup fakturantky
  • telefonická i písemná komunikace s klienty
  • příprava směrnic ve spolupráci s vedením BO
  • zpracování klientských údajů a jejich evidence v interních systémech
  • archivace dokumentů
  • komunikace s dodavateli (zajištění kancelářských a jiných potřeb kanceláře)

Požadovaný profil

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a loajalitu
  • výbornou znalost českého jazyka a dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • základní znalost účetnictví a pokročilá úroveň práce s MS Excel
  • znalost jednoho světového jazyka na úrovni min. B1 (preferována AJ, NJ)
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • práci na HPP v centru Zlína
  • odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusové složky
  • přátelský kolektiv rozrůstající se poradenské skupiny, teambuildingy
  • firemní benefity
  • interní systém vzdělávání

Rychlý kontakt

+420 211 222 244

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology