• Domů
  • Kariéra
  • Business Development Specialist / Business Development Asistent

Business Development Specialist / Business Development Asistent

Poradenská skupina SAMAK a její kancelář v Praze, doplňuje své řady na pozici Business Development Specialist.

 Náplň práce

  • správa poptávek a evidence poptávek v CRM
  • příprava nabídek a prezentací, podpora front office (partneři, advokáti, daňoví a obchodní poradci)
  • správa poradenských smluv
  • podpora péče o stávající klienty
  • zastřešení v rámci spolupráce s profesními asociacemi a komorami
  • účast na konferencích a jiných společenských událostech v souvislosti s rozvojem BD strategie
  • tvorba projektů a aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • další činnosti dle zadání

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání, preferujeme v oblasti práva, ekonomie či veřejné správy
  • výbornou znalost angličtiny (další jazyk výhodou – preference NJ)
  • komunikativní osobu se zájmem o business development v právní, daňové a business advisory oblasti
  • základní právní přehled
  • zkušenosti z BD výhodou
  • pečlivost, spolehlivost a kreativitu

Nabízíme

  • zázemí silné poradenské skupiny, kancelář v centru Prahy
  • možnost získat skvělé zkušenosti v oblasti business developmentu převážně v právní oblasti
  • přátelský kolektiv kolegů, firemní teambuildingy
  • účast na tvorbě BD strategie
  • flexibilní pracovní doba
  • občerstvení na pracovišti
  • nástup možný ihned
  • částečný či zkrácený úvazek (DPČ, PS)
  • bonusová složka dle dosažených výsledků

HR tým poradenské skupiny SAMAK

Rychlý kontakt

+420 211 222 244

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology