MARKETINGOVÝ MANAŽER/KA (Zlín)

MARKETINGOVÝ MANAŽER/KA

Posilujeme náš tým a hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Marketing manager/ka se zaměřením na naše B2B segmenty. Hledáme kolegu či kolegyni, který/á se orientuje v komunikační strategii včetně využití širokého spektra kanálů, online nástrojů a inovativního přístupu. Pokud je pro Vás přirozené navrhovat marketingové kampaně s obchodním potenciálem, máte projektové cítění, rád/a tvoříte a komunikujete, jste přesně ten/ta, koho hledáme. Budeme rádi, pokud se nám ozvete, možná právě Vy jste tím novým dílkem do našeho marketingového týmu. ;-)

Náplň práce

  • projektový management a podpora komunikačních aktivit pro segment SME
  • realizace marketingových projektů pro vybrané produkty daných segmentů
  • aktivity s využitím efektivního mixu offline i online komunikačních kanálů
  • intenzivní komunikace s dalšími týmy
  • participace na strategii značky SAMAK a její následná realizace napříč marketingovou komunikací
  • komunikace s externími agenturami
  • finanční řízení nákladů marketingových projektů
  • koordinace a spolupráce při tvorbě a produkci marketingových materiálů

Požadovaný profil

  • 1 rok zkušeností na obdobné pozici marketingového managera
  • zkušenosti s offline i online komunikačními kanály a schopnost je efektivně kombinovat
  • zkušenosti s tvorbou webu a správou on-line kampaní výhodou
  • schopnost aplikace e-commerce přístupu s reálným obchodním přínosem
  • flexibilita, spolehlivost a preciznost
  • schopnost spolupráce v týmu
  • angličtina na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
  • chuť posouvat věci dál a dále rozvíjet nejen společnost, ale i sám sebe

Nabízíme

  • práci u zavedené poradenské skupiny na trhu. SAMAK již 10 let nabízí poradenské služby klientům v České republice s mezinárodním přesahem.
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • výbornou lokalitu pracoviště v centru Zlína se skvělou dopravní dostupností
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby, s možností Home Office
  • 4 týdny dovolené
  • mobilní telefon a notebook
  • interní systém vzdělávání

Rychlý kontakt

+420 211 222 244

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology