Další úspěch pro SAMAK!

Český člen telekomunikační skupiny Dial Telecom Group, firma Quantcom, a.s., získává 100% obchodní podíl ve společnosti SOFTLINK s.r.o.

S potěšením si dovolujeme oznámit, že díky letitým cenným zkušenostem našeho týmu v oblasti M&A a schopnosti poskytovat multioborové poradenské služby se nám podařilo dokončit další transakci týkající se zastupování našich klientů, majitelů společnosti SOFTLINK s.r.o., při vyhledávání vhodného investora včetně komplexního servisu s tím spojeného.

Společnost SOFTLINK sídlící v Kralupech nad Vltavou působí již od roku 2003 v oblastech dodávky softwaru pro network management telekomunikačních sítí, dodávky řešení, aplikací a přístrojů potřebných pro dálkový sběr dat z měřidel (vodoměry, plynoměry) s automatickým rozúčtováním nákladů a disponuje vlastním vývojovým týmem a výrobou radiových modemů, které lze označit jako technolotie IoT (Internet of Things).

Tým poradenské skupiny SAMAK pod vedením jednoho z partnerů , Zdeňka Mikuláše, zastupoval majitele společnosti SOFTLINK v kompletním procesu vyhledávání vhodného investora od předprodejní přípravy, odhadu tržní hodnoty a zpracování propagačních materiálů až po samotné oslovení potenciálních investorů, vedení vyjednávání, asistence při výběru vhodné nabídky a zpracování a vyjednání transakční dokumentace s poradci investora.

„V rámci této transakce jsme vyjednávali s investory jak z řad finančních, tak strategických investorů a podařilo se nám pro klienty získat několik velmi zajímavých nabídek. Jednání se zástupci Quantcomu bylo pragmatické a věříme, že naši klienti budou během předávání společnosti se spoluprací s nimi spokojeni“, říká Zdeněk Mikuláš.

Za SAMAK se na této transakci velkou měrou v oblasti transakčního poradenství a řízení projektu podíleli partneři Zdeněk Mikuláš a Martin Ježek a analytik Martin Vachata, zatímco advokáti Marek Kreisl a Petra Hájková zastřešovali komplexní právní služby.
Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology