SAMAK otevírá druhou pobočku na Moravě

SAMAK poradenská skupina, která letos slaví 10 let působení na českém trhu, otevírá další pobočku na Moravě, a to prostřednictvím spojení s Daňovou kanceláří Zbořil Tomáš, která se stává součástí SAMAK TAX a tím i součástí poradenské skupiny SAMAK.

Olomoucká kancelář se nachází v jedné z nejmodernějších budov ve městě. BEA centrum Olomouc je prostor, kde se tvoří inovace, podporuje hospodářský rozvoj regionu a dává prostor k rozvoji spolupráce. Ideální spojení pro SAMAK a jeho multioborovost, komplexnost a odbornost.  

Tomáš Zbořil, majitel společnosti Daňová kancelář Zbořil Tomáš s.r.o., říká: „Spojení se silnou značkou SAMAK přináší zkvalitnění a rozšíření poskytovaných služeb našim klientům a zároveň umožní další růst našich služeb. Nově již pod společnou značkou SAMAK.“

Zdeněk Mikuláš, zakládající partner skupiny SAMAK uvádí: „Základem vztahu mezi poradcem a klientem je vždy důvěra a ta se buduje velmi dlouho, trpělivě a těžce. Přitom je to velice křehká věc. Snažíme se stále se zlepšovat a vytvářet pro klienty komfortní prostředí a i přesto, že v dnešní době funkčních informační a komunikačních technologií, kdy není problém poskytnou všechny naše služby na dálku, jsme se chtěli klientů přiblížit a mít možnost se potkávat také osobně.“  

SAMAK poskytuje komplexní služby v oblasti práva, daní a podnikového poradenství. Pobočka v Olomouci otevírá nové zázemí pro klienty nejen z Olomouckého kraje, ale i Moravskoslezského. Vedením pobočky je pověřen seniorní daňový poradce a nově i partner skupiny SAMAK, Tomáš Zbořil.

 

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology