• Domů
  • Novinky
  • Aktuality
  • SAMAK rozšiřuje své portfolio služeb o Podnikové poradenství (Business Advisory)

SAMAK rozšiřuje své portfolio služeb o Podnikové poradenství (Business Advisory)

Poradenská skupina SAMAK rozšiřuje své portfolio služeb o novu oblast Podnikového poradenství a to prostřednictvím nově založené společnosti SAMAK Business Advisory s. r. o.

V čele společnosti SAMAK Business Advisory stojí zakládající partner skupiny SAMAK a zkušený poradce Zdeněk Mikuláš, jehož specializací jsou fúze, akvizice, akviziční financování, manažerské opční programy a korporátní restrukturalizace.

Novou službu Podnikové poradenství jsme do našeho portfolia služeb zařadili z důvodu narůstající poptávky klientů po tomto typu služby. Chtěli jsme našim klientům dopřát možnost poskytnout jim komplexní poradenství nejen v oblasti práva a daní, na které jsme se specializovali doposud, ale zajistit jim všechny tyto služby pod jednou střechou. Multioborovost také vnímám jako naši velkou konkurenční výhodu. Našim klientům, kterými jsou především malé a střední podniky, můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti špičkových odborníků v daných oborech. To je podle mě také jeden z hlavních důvodů, proč nám naši klienti dlouhodobě zachovávají svou přízeň.“ říká Zdeněk Mikuláš.

 

V týmu bude Zdeněk spolupracovat s Pavlem Pokorným, který se od září stává novou posilou poradenské skupiny SAMAK v oblasti business developmentu a projektového managementu. Dalším členem týmu SAMAK Business Advisory bude v roli analytika a projektového manažera Martin Vachata.

  

Nabídka služeb podnikového poradenství určených především pro segment malých a středních společností zahrnuje poradenství v těchto oblastech:

 

1.) Prodej a koupě podniků (M&A)

2.) Korporátní restrukturalizace, mezigenerační obměny

3.) Financování

4.) Interim management

 

Více informací naleznete v sekci SLUŽBY    http://www.samak.cz/sluzby/

 

Veronika Mikešová

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology