SAMAK LifeStyle #2

Letos jsme se před Vánoci rozhodli zahájit novou tradici. Stali jsme se Dobrými Anděli! Zajímají Vás podrobnosti? Čtěte více ...

Rok se s rokem sešel a náš Back Office tým přišel v průběhu podzimu s revitalizujícím nápadem.

Vánoce by měly být svátky pohody a naplněny pozitivními rodinnými i přátelskými setkáními. Znáte to ale sami. Díky shonu, který panuje při vybírání darů pro blízké, jejich kompletování a organizování předání, většinou nakonec člověk pozbyde veškerou energii i radost a zaslepí si pohled na to podstatné. Mezi námi je totiž spousta lidí, kteří nemají tolik štěstí jako zrovna my a chybí jim to nejdůležitější. Zdraví. Sedli jsme si jako skupina a zeptali se sami sebe, co letos můžeme udělat jinak. Krev už do konce roku darovat nemůžeme, chceme šetřit čas na zpracování kauz pro nové i stávající klienty a tak jsme vyčíslili čas za každého kolegu, který bychom investovali do organizace firemních dárků pro klienty, sečetli to s hodnotou darů z minulého roku, něco k tomu přidali a celou sumu jsme odeslali na účet Dobrého Anděla. 

Už nyní nám je jasné, že v tradici budeme pokračovat i v průběhu příštího roku. 

Vzpomeňte si tedy, až Vám tedy letos od nás dorazí pouze elektronické PF, že jsme někomu neudělali radost pouze na pár chvil běžným tradičním darem, ale zajistili jsme stabilní podporu v těžkých chvílích v průběhu celého roku rodinám, které to potřebují.

Chcete udělat radost i Vy nám?  Inspirujte se a místo věcných darů, které byste nám zasílali, pošlete raději příspěvek na konto nadace, která je Vám blízko.

 

Váš tým SAMAK právo & daně

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology