SAMAK LifeStyle #7

Litigace posilují!

SAMAK od svého založení také zastupuje klienty v soudních sporech, arbitrážních a dalších řízeních. Zvýšený zájem klientů o tento druh právních služeb přivedl do týmu dvě nové posily.

 

Adéla Francúzová

Adéla je advokátkou, která ve své předcházející generální praxi získala četné zkušenosti se zastupováním klientů před soudy všech stupňů i v řízeních před jinými orgány veřejné moci. Adéla zastupuje klienty jak v civilních, tak i trestních řízeních.

Ačkoliv se Adéla specializuje na soudní spory, u svých klientů vždy dbá na komplexní posouzení případu, důsledné uvážení všech možnost jeho řešení a vyplývajících důsledků s cílem nalézt takové řešení, které za daných okolností bude pro klienta největším přínosem.

 

Aneta Vávrová

Aneta je advokátní koncipientkou. Ve své dosavadní praxi působila v několika významných advokátních kancelářích poskytujících široké spektrum právních služeb. V rámci své předchozí studentské a koncipientské praxe získala cenné zkušenosti v oblasti korporátní agendy, smluvní agendy, práva duševního vlastnictví a pracovněprávní agendy, které velmi dobře uplatní i v rámci zastupování klientů jako nový člen litigačního týmu SAMAK.

¨

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology