Snídaně s poradcem 22. 9. 2021

Přijměte naše pozvání na zářijový webinář na téma Jak aktuálně na efektivní vymáhání pohledávek a možnosti jejich zajištění? Přednáška bude opět online formou, a to ve středu 22. 9. 2021 od 9.30h do 10.30h.Na webináři budeme probírat

  • Některá praktická zajištění a utvrzení pohledávek a jejich praktická využitelnost (ručení, jistota, finanční / bankovní záruka, smluvní pokuta, uznání dluhu, směnky a zástavy, srážky ze mzdy)
  • Mimosoudní vymáhání pohledávek (notářský zápis s přímou vykonatelností, rozhodčí řízení vs. soudní řízení)
  • Vymáhání pohledávek před obecnými soudy (platební a elektronický platební rozkaz, směnečný platební rozkaz, reálná rychlost těchto řízení)
  • Exekuce a jejich novelizace (novinky promítající se do vymahatelnosti pohledávek, nové povinnosti pro zaměstnavatele, praktické dopady změn)
Online přednáška bude pod vedením zkušených advokátů Michala Šebánka a Vojtěcha Boldyse. V případě zájmu prosíme o registraci e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po uskutečnění registrace Vám nejpozději den před vysíláním semináře přistane do Vašeho e-mailu odkaz a návod k připojení.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás. 

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology