VÁNOČNÍ FIREMNÍ VEČÍREK SKUPINY SAMAK

Vánoce už jsou pomalu za dveřmi a s tím každoročně souvisejí v tomto předvánočním čase i firemní vánoční večírky.

Poradenská skupina SAMAK už přes půl roku úspěšně působí kromě Prahy také ve Zlíně, takže když jsme se rozmýšleli nad tím, kde uděláme letošní vánoční večírek, Zlín byla jasná volba.

Pražští kolegové nás tedy přijeli na dva dny navštívit, a aby si Valašsko užili se vší parádou, pojali jsme náš večírek velmi stylově.

Na programu byla návštěva zlínské kanceláře, dále prohlídka Baťova mrakodrapu, kde se nachází mimo jiné sídlo Zlínského kraje a následně jsme se všichni přemístili do Vizovic, kam jsme se všichni moc těšili.

Náš večírek se totiž konal v areálu likérky Rudolf Jelínek a tak jsme zde nejprve absolvovali velmi zajímavou a naučnou exkurzi o výrobě slivovice a různých destilátů a následně jsme se přesunuli do prostor Jelínkovy koštovny, kde jsme si užili pravou večírkovou atmosféru.

K poslechu nám hrála cimbálová muzika, lidové písně se rozléhaly celým areálem, zajištěn byl velmi chutný raut s moravskými specialitami, a co nemohlo rozhodně chybět, byla pravá (výborná :-)) valašská slivovička.  Všem se akce moc líbila a kolegové z Prahy budou jistě na Moravu ještě dlouho vzpomínat.

Váš tým SAMAK

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology