Blog

SAMAK letní teambuilding

Po roce jsme se opět rozhodli využít firemní terasu ke společnému posezení. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli aktuální pracovní projekty neformálně prodiskutovat na čerstvém vzduchu.

Pokračovat ve čtení

SAMAK teambuilding 2019

Pro letošní zimní teambuilding jsme vybrali Mikulov a byla to velmi dobrá volba.

Degustovali jsme se someliérem ve vinném sklepě Volarik, zúčastnili se únikové hry v Lednici a nechyběl ani výšlap na Svatý kopeček. Krásně strávené společné dva dny.

Pokračovat ve čtení

Proti komu míří hromadné žaloby v České republice

Na přelomu července a srpna obdržela Vláda k projednání aktualizovaný návrh zákona o hromadných žalobách, který se částečně vypořádal s kritikou principu automatického odhlašovacího řízení

Vývoj hromadných žalob a jejich inkorporaci do našeho právního řádu pro Vás od začátku sledujeme a nyní se zaměříme na otázku, proti komu konkrétně hromadné žaloby míří a zda je možno vést paralelně jak řízení o hromadné žalobě, tak řízení o individuálním sporu.

Pokračovat ve čtení

Hromadné žaloby ve světle evropské legislativy

Je obecně známo, že evropská legislativa klade dlouhodobě důraz právě na ochranu spotřebitelů a snaží se jim zaručit širší práva, než jim mnohdy samotné členské státy nabízejí.

S tímto souvisí i trend hromadných, resp. kolektivních žalob, ke kterým Evropská unie své členské státy již několik let vybízí.

Pokračovat ve čtení

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology