Podnikové poradenství

Našim klientům poskytujeme kompletní právní, daňové, účetní, personální i zprostředkovatelské řešení pro klíčové a strategické oblasti jejich podnikání, zejména pak při nákupu a prodeji podílů, akcií či závodů, korporátních restrukturalizacích (včetně přeměn jako fúzí či rozdělení), mezigeneračních obměnách, financování či interim managementu. Právě komplexnost a kombinace služeb poskytovaných naší skupinou umožnuje našim klientům dosáhnout těch nejlepších výsledků i při vysokém očekávání.

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Konkrétní referenční případy

Úspěšné zastupování společnosti Panther International GmbH při převzetí minoritního podílu na tuzemské dceřiné společnosti Master Bike s.r.o. (obrat přes 200 mil. Kč). Naše služby zahrnovaly právně-korporátní a daňové poradenství při transakci, rovněž interim management a zajištění provozního bankovního financování. Případ vedl partner kanceláře Marek Švehlík. 

Asistence při prodeji skupiny Pietro filipi, významného módního retailového řetězce operujícího v CEE regionu; asistence zahrnovala kompletní právní, daňovou a finanční podporu prodejního procesu, koordinaci samotného prodejního procesu včetně vyjednávání s investory a s věřitelskými bankami a zajištění interim role finančního a účetního řízení skupiny. 

 

Komplexní právní, daňová a ekonomická prověrka, vyjednání smluvní dokumentace a vypořádání při akvizici české společnosti, společností GLOBALFOL, zabývající se výrobou a prodejem průmyslových obalů (bublinkových folií). 

 

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology