Mezigenerační obměna

Co to znamená

Chcete předat společnost svým potomkům? Rádi byste zachovali vámi vybudovanou společnost i pro další generace? Uvažujete o ochraně rodinného majetku v rámci podnikání? Pokud na některou z těchto otázek odpovíte „ano“, nacházíte se ve stadiu plánování mezigenerační obměny. Náš tým zkušených poradců zajistí hladký průběh souvisejících multioborových služeb v oblasti právního, daňového a ekonomického poradenství.   

Co vám to přinese

Několik kol úvodních diskuzí v rámci pochopení potřeby klienta a následné poskytnutí odborných multioborových služeb v rámci následujících variant předání společnosti (nástupnictví): 

  1. Předání společnosti v rámci rodiny (vytvoření rodinného holdingu, nastavení pravidel v rámci rodiny formou rodinné ústavy, nastavení pravidel v rámci nového fungování společnosti, rozhodovacích pravomocí a přerozdělování zisku a další) 

  2. Předání společnosti do rukou managementu (v případě schopného managementu zajištění částečného nebo úplného převodu společnosti do jeho rukou; návrh struktury transakce, zajištění vhodného způsobu financování akvizice, post-transakční asistence) 

  3. Nalezení pokračovatele mimo rodinu a společnost (příprava společnosti na prodej, vyhledávání potenciálních investorů, asistence při vyjednávání, dojednání podmínek transakce, zpracování transakční dokumentace -> více viz v části PRODEJE A KOUPĚ FIREM (M&A)) 

Detailnější informace o mezigeneračních obměnách a souvisejících službách naleznete na našem specializovaném webu www.mezigeneracniobmena.cz 

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology