KORPORÁTNÍ RESTRUKTURALIZACE, MEZIGENERAČNÍ OBMĚNY

Co to znamená

Zajištění služeb v oblasti reorganizace a restrukturalizace podniků. Právní, daňové a strategické poradenství v případě nutnosti změn v podnikové struktuře a v rámci mezigeneračních obměn.

Co vám to přinese

  • optimalizace vnitropodnikových struktur v případech odštěpení částí provozu, fúzí a akvizic, mezigeneračních obměn, převzetí společnosti novým vlastníkem atp.

  • příprava a návrh restrukturalizačního plánu a jeho následná implementace v podniku

  • komplexní pomoc v insolvenčních řízeních, hledání optimalizovaných řešení

  • příprava a vyjednávání reorganizačního plánu, asistence s jeho realizací
  • optimalizace interních procesů směřujících k jejich zefektivnění

  • realizace stabilizačních procesů

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Konkrétní referenční případy

Úspěšné zastupování společnosti Panther International GmbH při převzetí minoritního podílu na tuzemské dceřiné společnosti Master Bike s.r.o. (obrat přes 200 mil. Kč). Naše služby zahrnovaly právně-korporátní a daňové poradenství při transakci, rovněž interim management a zajištění provozního bankovního financování. Případ vedl partner kanceláře Marek Švehlík. 

Asistence při prodeji skupiny Pietro filipi, významného módního retailového řetězce operujícího v CEE regionu; asistence zahrnovala kompletní právní, daňovou a finanční podporu prodejního procesu, koordinaci samotného prodejního procesu včetně vyjednávání s investory a s věřitelskými bankami a zajištění interim role finančního a účetního řízení skupiny. 

 

Komplexní právní, daňová a ekonomická prověrka, vyjednání smluvní dokumentace a vypořádání při akvizici české společnosti, společností GLOBALFOL, zabývající se výrobou a prodejem průmyslových obalů (bublinkových folií). 

 

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology