Zastupování v insolvenčním řízení a navazujících incidenčních sporech

Co to znamená

Úpadek podniku je událost, která má zásadní důsledky nejen pro dlužníka samotného, ale i pro jeho statutární orgány a věřitele. Přitom řešení úpadku je specializovaná právní činnost, která vyžaduje specifické odborné znalosti a orientaci v insolvenčním právu. 

Co vám to přinese

Jste-li věřitelem, provedeme Vás insolvenčním řízení, od začátku do konce s cílem, maximalizovat uspokojení Vaší pohledávky. Naším úkolem je zabránit vyvádění majetku z majetkové podstaty a dohlížet na řádný průběh insolvenčního řízení.

Jste-li dlužníkem nebo členem statutárního orgánu dlužníka, je naším úkolem využít nástrojů insolvenčního práva k sanaci Vašeho podnikání a zároveň Vás maximálně ochránit proti sankcím a negativním právním následkům spojeným s porušením povinností dlužníka v úpadku.

V čem je přidaná hodnota našich služeb

Naší filozofií je pomáhat chránit a rozvíjet hodnotu vlastního podniku. Díky tomu, že součástí SAMAKu je multioborový restrukturalizační tým (proklik na stránku restrukturalizací ) složený z podnikových poradců, advokátů a daňových poradců, dokážeme  řešit složité sanace a insolvence podniků, a to jak z pohledu dlužníka, tak i věřitele.Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

S touto problematikou vám poradí

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology