ZASTUPOVÁNÍ V SOUDNÍCH ŘÍZENÍCH,
VČETNĚ VŠECH TYPŮ SPORŮ VZNIKLÝCH Z OBCHODNÍ ČINNOSTI

Co to znamená

V rámci běžné obchodní činnosti podnikatelských subjektů vznikají desítky sporů vzniklých ze zcela různých důvodů, od běžného denního chodu podnikání přes spory z nedodržování či dokonce porušování smluv či právních předpisů, majících ve svém konečném důsledku dopad na finanční situaci těchto podnikatelských subjektů.

Co vám to přinese

Komplexní posouzení věci a účinnou obranu proti neoprávněně uplatňovaným nárokům dalších subjektů, případně naopak efektivní domáhání se vlastních nároků vzniklých z obchodní činnosti. Samozřejmostí je také odlišení a eliminace zbytečně vedených sporů, oproti tomu účinné domáhání se svých práv v soudním řízení.

V čem je přidaná hodnota našich služeb

Jsme schopni spornou záležitost posoudit a vybrat nejvhodnější možnost postupu, a to při zohlednění rizik sporu, neboť každý spor v sobě může nést rizika. Zároveň dbáme od počátku na přípravu procesní a i skutkové stránky sporu, vzhledem k našim dlouhodobým zkušenostem se zastupováním i u soudů všech stupňů zohledňujeme i aktuální vývoj judikatury či tendence v rozhodovací praxi. Snažíme se za klienta bojovat s maximálním nasazením, jednat se soudy na jednu stranu s příslušným respektem, ale na druhou stranu jsme také připraveni o názorech a právních závěrech se soudy podle potřeby účinně polemizovat. Spory totiž často končí až u těchto soudů vyšších instancí. Vždy jsme také připraveni sjednat i výhodný smír či mimosoudní dohodu, pokud to dle našeho názoru odpovídá celkové situaci sporu. Nepodceňujeme v rámci soudních sporů ani lidský faktor, který často v soudní síni výrazně rozhoduje. Dále v rámci kanceláře využíváme i dlouholeté zkušenosti se smluvní agendou, řešení porad klientům v rámci podnikatelské činnosti, zkušenosti z korporátní oblasti atd., kooperujeme s dalšími členy kanceláře specializujícími se na tuto agendu.

NOVĚ VYUŽIJTE MOŽNOST KALKULACE CELKOVÝCH NÁKLADŮ

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

S touto problematikou vám poradí

Konkrétní referenční případy

Fri-Service Czech s.r.o.


Komplexní právní a ekonomické poradenství při restrukturalizaci a prodeji společnosti Fri-Service Czech s.r.o

právní a ekonomické poradenství

Insighters


Komplexní právní poradenství při prodeji společností Insighters a Procom

právní poradenství

PRODEVAL


komplexní právní poradenství (při vstupu francouzského výrobce na CZ trh)

právní poradenství

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology