Poradenství Sportovním Klubům A Asociacím

Co to znamená

Poradenství ve všech právních otázkách souvisejících s fungováním sportovních asociací a klubů, včetně tvorby legislativy, mentoringového programu a školení pro členy.

Co vám to přinese

Úsporu času, eliminaci rizik vyplývajících z nedostatečné legislativy nebo chybné interpretace právních předpisů a zejména zajištění možnosti rozvoje Vašeho sportovního klubu nebo asociace, kterému se budete moci plně věnovat.

V čem je přidaná hodnota našich služeb

Základem našich služeb je osobní přístup, důraz na porozumění potřebám sportovní asociace a klubu a snaha o nalezení praktického, jednoduchého a do budoucna udržitelného řešení. Naším cílem je vytvoření právního rámce pro fungující, rovnovážné a pokud možno bezproblémové vztahy mezi sportovními asociacemi, kluby a jejich členy. Jsme schopni Vám nabídnout komplexní podporu při řešení Vašich problémů a zavedení nezbytných procesů.

Jak standardně probíhá spolupráce?

Na základě podkladů a konzultací posoudíme Váš problém a předložíme Vám návrh jeho řešení. V rámci poskytování našich služeb se vždy snažíme předložit našim klientům i předpokládaný rozsah našich činností a souvisejících nákladů.

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology