Bankovnictví, finance a leasing

  • příprava a vyjednávání úvěrové a zajišťovací dokumentace pro jednotlivé transakce, včetně právní prověrky dlužníka
  • příprava vzorové úvěrové a zajišťovací dokumentace pro úvěrové produkty korporátního i retailového bankovnictví; přípravu vzorové smluvní dokumentace pro ostatní bankovní produkty
  • příprava vzorové smluvní dokumentace leasingových produktů, produktů spotřebitelských úvěrů a pojistných produktů
  • analýza a řešení regulatorních otázek týkajících fungování subjektů finančního trhu (pojištění, leasing, spotřebitelské úvěry)

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Nejčastěji děláme

Dále děláme

Příprava a vyjednávání úvěrové a zajišťovací dokumentace pro jednotlivé transakce, včetně právní prověrky dlužníka

Příprava vzorové úvěrové a zajišťovací dokumentace pro úvěrové produkty korporátního i retailového bankovnictví; přípravu vzorové smluvní dokumentace pro ostatní bankovní produkty

Příprava vzorové smluvní dokumentace leasingových produktů, produktů spotřebitelských úvěrů a pojistných produktů

Analýza a řešení regulatorních otázek týkajících fungování subjektů finančního trhu (pojištění, leasing, spotřebitelské úvěry)

Naši specialisté na právní služby

Konkrétní referenční případy

Úspěšné zastupování společnosti Panther International GmbH při převzetí minoritního podílu na tuzemské dceřiné společnosti Master Bike s.r.o. (obrat přes 200 mil. Kč). Naše služby zahrnovaly právně-korporátní a daňové poradenství při transakci, rovněž interim management a zajištění provozního bankovního financování. Případ vedl partner kanceláře Marek Švehlík.

 

Příprava a vyjednání kompletní úvěrové a zajišťovací dokumentace k financování koupě 100% podílu ve společnosti STS Olbramovice, spol. s r.o., zabývající se výrobou zemědělské techniky, především malosériových zemědělských strojů pro živočišnou výrobu. Akvizici realizoval SkyLimit Industry, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. společně s RSJ Investments SICAV.

 

Poradenská skupina SAMAK je rovněž dlouhodobým právním zástupcem poskytovatele nebankovních úvěrů, společnosti ACEMA Credit Czech, a.s., ve sporech z úvěrových smluv s podnikateli i se spotřebiteli dle zákona o spotřebitelském úvěru, včetně řízení před Finančním arbitrem.

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology