Daňové služby a poradenství

Našim klientům poskytujeme komplexní řešení v oblasti daní a účetnictví, zahrnující posuzování smluv a transakcí z daňového pohledu, daňovou a účetní podporu při M&A projektech, zakládání, restrukturalizaci či likvidaci společností a poradenské služby v oblasti mezinárodního zdanění či transferových cen.

Pochopitelně pro Vás velmi rádi zpracujeme daňová přiznání (tvrzení) k dani z příjmů, DPH a dalším daním. Pro potřeby Vašich obchodních či strategických rozhodnutí Vám analyzujeme daňové dopady Vámi zvažovaných kroků a doporučíme optimální variantu transakce. Provádíme daňové i účetní audity a akviziční due diligence.

Zastupujeme naše klienty ve všech jednáních s finančními úřady, specializujeme se rovněž na zastupování při daňových kontrolách, odvolacích řízeních i daňových soudních sporech.

V oblasti účetního poradenství Vám mimo jiné rádi pomůžeme se zpracováním či revizí účetních závěrek a provedeme Vás při nastavování nebo úpravách Vašich interních účetních postupů.

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Naši specialisté na daňové služby

Konkrétní referenční případy

Úspěšné zastupování společnosti Panther International GmbH při převzetí minoritního podílu na tuzemské dceřiné společnosti Master Bike s.r.o. (obrat přes 200 mil. Kč). Naše služby zahrnovaly právně-korporátní a daňové poradenství při transakci, rovněž interim management a zajištění provozního bankovního financování. Případ vedl partner kanceláře Marek Švehlík. 

 

Právní, daňové a strategické poradenství společnosti asphericon, německé společnosti zabývající se výrobou speciálních optických čoček při získání investičních pobídek v České republice, při zahájení výrobní a obchodní činnosti v České republice (včetně výstavby výrobního závodu formou tzv. greenfield projektu a investice do technologického vybavení závodu) a při nastavení akcionářských vztahů s lokálním strategickým manažerským týmem. 

 

Právní a daňové poradenství v souvislosti s restrukturalizací společností skupiny Crocodille v České republice, optimalizace vnitroskupinové struktury, vyčlenění části provozu do samostatných entit formou odštěpení s cílem jejich převedení na strategické partnery; navazující transformace části skupiny převodem pod zahraniční majetkovou účast a s tím související přeshraniční fúze.

 

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology