Příprava pracovních a manažerských smluv

Co to znamená

Zákonná úprava České republiky klade relativně vysoké nároky na náležitosti pracovněprávních dokumentů, a to zejména v zájmu ochrany zaměstnance, ale zároveň také v ochraně zaměstnavatele, který dobře vyhotovenou smlouvou limituje riziko vzniku pracovněprávních sporů.
Přípravu takové dokumentace proto není radno podceňovat a my Vám s ní rádi pomůžeme.

Co Vám to přinese

Úsporu času a v případě manažerských smluv rovněž projednání podmínek manažerů mimo vlastní organizaci a tím zajištění potřebné důvěrnosti.

V čem je přidaná hodnota našich služeb

Naše práce spočívá s přípravě příprava pracovních a manažerských smluv. Součástí je také právní podpora při tvorbě vnitřních předpisů a motivačních systémů (včetně opčních plánů a compliance programů), při změnách a ukončování pracovních poměrů, včetně hromadného propouštění, při nastavení flexibilních forem zaměstnávání (sdílené pracovní místo, práce z domova). Neměli bychom opomenout ani právní poradenství týkající se problematiky nových nástrojů ochrany osobních údajů (kodexy chování) a předávání osobních údajů třetím subjektům a do zahraničí (smluvní doložky, závazná interní pravidla.

Jak standardně probíhá spolupráce

Po projednání požadavků klienta připravíme kompletní smluvní dokumentaci, jejíž podmínky projednáme s pracovníky jeho personálního oddělení, případně za klienta povedeme vyjednávání podmínek s konkrétními manažery. 

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

S touto problematikou vám poradí

Rychlý kontakt

+420 211 222 244
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt pro média  
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytvořeno ve Zlíně
od Weboo Marketing & Technology