účetní služby - vedení firemního účetnictví

V rámci služeb účetního poradenství jsme schopni pro naše klienty zajistit revize či rekonstrukce účetnictví, zpracování účetních závěrek a výročních zpráv, revize, zpracování a implementace účetních směrnic či postupů, včetně přizpůsobení a nastavení finančního a/nebo manažerského reportingu dle individuálních potřeb. Zajistíme komplexní podporu Vaší společnosti v oblasti účetní legislativy, posouzení účetního zachycení transakcí a nastavení optimálních účetních systémů, postupů a procesů.

Samozřejmostí jsou služby v podobě vedení účetnictví a/nebo zpracování mzdové agendy, v rámci čehož nabízíme i „all inclusive koncept“ – komplexní řešení účetní, mzdové i daňové agendy Vaší firmy. Na Vás zbyde jen podnikání …

Pro naše klienty realizujeme rovněž účetní audity a due diligence, jak pro potřeby posouzení zvažované akvizice či pro jakékoli jiné interní účely společnosti, kdy proces a zaměření auditu jsou pochopitelně cílům a požadavkům klienta vždy individuálně přizpůsobeny.

DOPORUČUJEME: Změny v legislativě 2021

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit?

nebo nám zatelefonujte

Naši specialisté na účetní služby

 •  

  podpora při procesu kapitalizace a částečného prodeje společnosti zabývající se výrobou a maloobchodním prodejem luxusního dárkového balícího sortimentu

  právní, účetní a finanční podpora

  Konkrétní referenční případy

  Komplexní právní a daňové poradenství v souvislosti s akvizící 80 % akcií internetového obchodníka s investičním zlatem do skupiny GOLDEN GATE zabývající se prodejem investičního zlata. 

   

  Kompletní zajištění účetní a daňové agendy řetězce retailových obchodů VERO MODA. 

   

  Strukturování a návazně komplexní zajištění daňové agendy mezinárodní skupiny PrimeRevenue, se sídlem v USA, zaměřující se na finanční služby (factoring, transakce s pohledávkami apod.).

   

  Rychlý kontakt

  +420 211 222 244
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Vytvořeno ve Zlíně
  od Weboo Marketing & Technology